BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėtytų mėtytų kampelis

Pernai į darbą važinėdavau anksčiau, nei prasidės rytinis transporto pikas,  o grįždavau dažnai jau vakarėjant, ir ne dairymasis pro langą rūpėjo. Tiesiog buvo padidėjęs darbo krūvis, įtampa darė savo, ir nė nemačiau, kas vyksta aplink.

Šiemet gi situacija kardinaliai pasikeitė (pakeičiau darbą), keliuosi šeštą ryto ir bėgioju. Arba savaitgalį išsitraukiu dviratį. Ir kasryt matau, kaip keičiasi gamta, kur prasikalė žolė, kur medis tik pradeda žaliuoti, o kur jau lapeliai gerokai ūgtelėjo. Kur įkeltas inkilas, o kur surinktos šiukšlės… Kasryt stebiu kažką naujo, ir diena prasideda visai kitaip, nei pernai. Aš judu, aš pilna planų, prieš mane nauji horizontai.

Radau nukirstų medžių, parsinešiau jų šakelių.

Gražaus pavasario ir šviesios galvos,

vėtyta metyta

Rodyk draugams

Gairės:

Daugelis pasaulio tautų XX amžiaus ketvirtyje Motinai ir Motinystei pagerbti įsivedė specialią šventę - Motinos dieną. Trečiajame dešimtmetyje ji imta švęsti  ir Lietuvoje. Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį.

Ši diena - šeimos židinio saugotojos, vaikų auklėtojos, pirmosios darbštumo, kalbos, gerumo mokytojos, papročių bei tradicijų kūrėjos diena. Tai didelės atsakomybės diena - juk nuo motinos ir vaikų ryšio priklauso žmogaus, visumenės, tautos socialinis brandumas, dažnai ir ateitis.

Tebūnie Motinos diena gražiausia ir prasmingiausia šeimos, kur prasideda mūsų dvasingumo šaknys, šventė. Tebūnie tai visų motinų lygybės diena. Tebūnie tai dėkingumo, pagarbos, meilės ugdymo diena.

Motinos diena - gerumo ir atsakomybės diena, tai šeimos židinio šventė. Tikrai prasminga bus, kai motinai pagarbą jausime ne vieną, o visas metų dienas, visą gyvenimą.

Ryšys tarp mamos ir vaiko yra stipriausias gamtoje. Motinos meilė - besąlygiška, jos nereikia išsikovoti, užsitarnauti. Ji yra, ji tiesiog egzistuoja. Mes, vaikai, dažnai nemokam parodyti kokios mamos, motinos, mamytės ar motulės mums brangios, dažniausia su amžiumi vis tolstam ir einam savais keliais, kuriam gyvenimus atskirai ir tik vėliau, kai jau patys turim savus vaikus, suprantame, kaip jos mus mylėjo.

Mylėkim mamas ir pasakykim, kokios jos mums brangios, kad vėliau nesigailėtume. Gražiausiais žiedais, kruopščiai sudėliotais meiliausiais žodžiais, nuoširdžia malda dėkosime už meilę, kurios šviesoje nuolat augame.

Motinai pagerbti tinka ir nuoširdžiai surinktos kuklios laukų gėlės - plukės, pakalnutės, žibutės ar rankdarbis. Galime ir palepinti jas kokybiškais produktais, suteikti malonių akimirkų mėgaujantis kūną puoselėjančiomis procedūromis. Štai keletas pasiūlymų:

Iš pačios gamtos širdies - Jūsų mamų plaukų ir kūno grožiui!

„Omnia Botanica” švelnus veido šveitiklis brandžiai odai

Taip pat:

„Omnia Botanica” drėkinamasis kremas brandžiai veido odai, 50 ml

Natūralus organinis drėkinamasis veido kremas, skirtas naudoti kasdien, tinka visų tipų brandžiai odai.
Sudėtyje esantys natūralūs ežiuolių ir šventagaršvių ekstraktai puikiai drėkina, maitina, atgaivina veido odą, suteikia jai elastingumo. Mažina odos sausumo požymius, lygina mažas, taip pat ir mimikos raukšleles. Oda tampa švelni, lygi, išpuoselėta ir spindinti, pagerėja odos būklė.

„Omnia Botanica” šampūnas, stiprinamasis, pažeistiems, sausiems plaukams

Sudėtyje esantys natūralūs auksinių sorų ir kviečių gemalų ekstraktai puikiai maitina, stiprina ir regeneruoja plaukus bei galvos odą, plaukai išplaunami nepažeidžiant jų struktūros.

„Omnia Botanica” rankų kaukė, stangrinamoji

Natūrali organinė stangrinamoji rankų kaukė, skirta intensyviai rankų priežiūrai. Sudėtyje esantys dedešvų žiedų ekstraktai intensyviai drėkina, minkština, gaivina rankų odą.  Speciali rankų kaukės sudėtis teikia rankų odai raminamojo, stiprinamojo poveikio. Rankų oda akimirksiu tampa švelnesnė ir gražesnė.

Dr. Hauschka atkuriamasis veido kremas brandžiai odai

Drėkinamasis, raminamasis veido kremas net ir jautriai veido odai.  Sudėtyje esantys rožių, raudonųjų dobilų, paprastųjų perluočių, asiūklių ekstraktai, bičių vaškas, taukmedžių, simondsijų, migdolų, alyvuogių, avokadų aliejus giliai drėkina veido odą, įsigeria į giliuosius odos sluoksnius, lygina mažas mimikos raukšleles, mažina naujų susiformavimą, skatina odos regeneraciją. Švelnios, natūralios kremo sudedamosios dalys stangrina veido odą, suteikia didžiausią apsaugą, mažina veido raudonį. Oda tampa švelni, išpuoselėta, spindinti ir elastinga, pagerėja jos būklė.

Dr. Hauschka citrinų prausiklis kūnui

Platesnę informaciją rasite www.juara.lt.

Anketa: Atsakyk į klausimus ir laimėk 25 Lt kuponą!

Rodyk draugams

Nebežiūriu žinių, permetu akimis internete naujienas ir eilinį kartą įsitikinu, kad nieko nauja nevyksta. Seimūnai užsiima smėlio dėžės žaidimais (įtakos dalijimuisi), žmonės nemato svarbesnių reikalų nei svarstyti, trukdo jiems ar ne gėjų paradas… O gyvenimas tai eina, ir eina pro šalį. Pro Lietuvą. Vakar va paskelbė, kad vėl gali mažinti skrydžių į Lietuvą, nes niekas pas mus nekeliauja, niekas mūsų nežino arba nelaiko patraukliais. Nevažiuoja turistai, nevažiuoja verslo žmonės. Bet stebint šalies įvykius atrodo, kad tai niekam nerūpi - kamštyje kartą klausiau, kaip kažkoks seimūnas samprotavo, kad jie iš tiesų mažai dirba, didžiąją laiko dalį užima užkulisiniai žaidimai. Ar jie ten be tų interpeliacijų ir savų žmonių protegavimo daugiau neturi ką veikti Seime? Ar jie neketina toliau gyventi šioje šalyje? Mano, kad per tą savo buvimo parlamentaru laiką apsirūpins tiek, kad neberūpės aplinkinis gyvenimas? Mane stebina toks trumparegiškumas. Mes nemokam apsiginti, numatyti kelių žingsnių į priekį, vis kovojam su pasekmėmis, dėl to nuolat atsiliekame: tai atominės elektrinės uždarymui nepasiruošėme, tai krizės nenumatėm ir atsargas pravalgėm, tai įeinam į “biedniausių” Europos šalių penketuką, tai kuriam utopines emigrantų sugrąžinimo tėvynėn strategijas… Juk čia gyvensime mes ir mūsų vaikai, anūkai gyvens šalyje, kurią kuriame DABAR.

O dabar tedaromos intrigos, nesigirdi nieko, kas būtų daroma konkrečiai šalies labui, jos ateičiai, - investicijų pritraukimui, verslo aplinkos gerinimui, biurokratijos mažinimui, šalies įvaizdžio gerinimui ir žinomumo didinimui, gyventojų gyvenimo lygio kėlimui ir nuotaikų gerinimui, emigracijos mažinimui. Negirdžiu apie jokias idėjas, kuriamus įstatymus, kurie padėtų sudominti ne kažkokį vieną Barclays, o ir gamintojus, naujų technologijų kūrėjus ir diegėjus, kad Lietuva nebūtų daugiausia tik importuojanti šalis, kad jei neturime iškasenų, taptume konkurencinga šalimi pagal naujas technologijas, juk tiek žmonių turime su aukštuoju išsilavinimu. Kodėl pas mus popierius sutvarkyti naujos gamyklos statybai reikia 3 metų, kodėl Lietuva neturi vizijos, stragijos, kurlink ji turėtų judėti, ko mes visi siekiame. Susidaro įspūdis, kad į seimą, valdžią patenka trumparegiai tušti žmogeliai sau reikalų susitvarkyti, bet jiems nė velnio nerūpi, kokią šalį paliks anūkams, ar visi jie išvažiuos studijuoti į užsienio universitetus ir ten liks? Negi mes nematom toliau savo nosies, negi mūsų šalis neturi iškilių protų, sugebančių turėti viziją ir jos siekti, uždegti bendraminčius. Negi mes kvailesni už estus, kurie pradėjo nuo to paties, bet jų padėtis ženkliai skiriasi. Negi jie turi nesavanaudiškų žmonių, o mes tesugebame išsirinkti vien intrigomis užsiimančius lobistus ir nemokam iš jų pareikalauti atsakomybės???

Rodyk draugams

Tokius klausimus pateikia kai kurios užsienio personalo atrankos agentūros.

1. Kaip įgrūsti žirafą į šaldytuvą?

Teisingas atsakymas: Atidaryti šaldytuvą, įgrūsti ten žirafą, uždaryti.

(Šis klausimas leidžia nustatyti, ar jūs neturite polinkio ieškoti pernelyg sudėtingų sprendimų paprastiems uždaviniams.)

2. Kaip įgrūsti į šaldytuvą dramblį?

Neteisingas atsakymas: Atidaryti šaldytuvą, įgrūsti dramblį, uždaryti.

Teisingas atsakymas: Atidaryti šaldytuvą, ištraukti žirafą, įgrūsti dramblį, uždaryti.

(Šis klausimas leidžia išsiaiškinti, ar jūs sugebate priimdamas sprendimą atsižvelgti į buvusius savo veiksmus.)

3. Liūtas sukvietė visus žvėris į susirinkimą. Atėjo visi, išskyrus vieną. Koks tai žvėris?

Teisingas atsakymas: Dramblys. Jis gi šaldytuve, jeigu prisimenate.

(Šis klausimas tikrina jūsų atmintį.)

Jeigu jums nepavyko teisingai atsakyti į pirmuosius tris klausimus, jūs vis dar turite šansą parodyti, ką sugebate.

4. Jums reikia perplaukti plačią upę, kurioje knibždėte knibžda krokodilų. Kaip jūs tai padarysite?

Teisingas atsakymas: Plaukti. Juk visi krokodilai - susirinkime, kurį sukvietė liūtas.

(Šis klausimas leidžia suprasti, ar jūs sugebate mokytis iš savo klaidų.)

TESTAS Nr. 2

Sujunkite 9 taškus 4 tiesiomis linijomis neatitraukiant pieštuko nuo popieriaus.

TESTAS NR. 3

Perkėlus du degtukus, susidarys 4 kvadratai. Vienas turi būti didesnis už kitus.

TESTAS NR. 4

Stalčiuje bet kaip sumestos 50 (po 10 žalios, mėlynos, juodos, baltos ir pilkos spalvos) kojinių, ne poromis. Jūsų akys užrištos. Kiek mažiausiai kojinių reikia ištraukti, kad gautumėte 2 vienodos spalvos poras?

Atsakymas: 6

TESTAS Nr. 5

Atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį.

Žmogeliukas rankoje laiko medinę plytelę. Kas atsitiks paleidus plytelę?

Teisingas atsakymas: priklauso nuo to, kur yra žmogeliukas…

Jei žmogeliukas stovi ant žemės..

plytelė nukris, Žemės traukos jėgos veikiama.

Jei žmogeliukas po vandeniu…

plytelė pakils į paviršių.

Jei žmogiukas kosmose…

plytelė nejudės, nes jos neveiks jokios jėgos.

Dažniausias atsakymas yra pirmasis, kad plytelė nukris - tai atrodo įtikinamiausia versija.  Vis dėlto klausimas rodo, kaip lengva pasirinkti paprasčiausią atsakymą ir iš karto atmesti visas galimas alternatyvas.

(Bus daugiau kai turėsiu laiko)

Anketa: Atsakyk į klausimus ir laimėk 25 Lt kuponą!

Rodyk draugams

Gairės:

Aišku, aš gerbiu meną ir menininkų darbą, todėl Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo tiltų esančią Vlado Urbanavičiaus skulptūrą „Krantinės arka” “vamzdžiu” pavadinau tik juokais. Tačiau vakar einant per Žaliąjį tiltą, nesusilaikiau nenufotografavusi vaizdelio - nežinančiam gali pasirodyti, kad tikras vamzdis pumpuoja vandenėlį iš Neries :-)

Fotografuota mobiliuoju telefonu, pritraukti nepavyko… O štai tikrasis krantinių lygis:

Rodyk draugams

Draugai

Norintiems išmokti vairuoti

Žvejams

...

free counters

Jei reikia padangų

 

Balandis 2010
P A T K P Š S
« Kov   Geg »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930